Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

3. Division Damer

Pulje 3

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2017
535584
19.
19:15 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Haslehallen 23-11
535581
23.
14:00 Åstrup/Hammelev - Grenaa 3. Division Damer | Pulje 3 ASA, Århus Åstruphallen 15-26
535580
24.
14:00 CHK, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 Viby IF Christiansbjerghallen 26-19
535585
24.
14:00 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Hadsten Håndbold 2 Annexhallen 21-26
535583
26.
19:40 Odder Håndbold 2 3. Division Damer | Pulje 3 Århus Fremad Egelund Idræts CenterEgelund Idræts Center hal 2 14-19
535590
30.
13:30 Viby IF 3. Division Damer | Pulje 3 Odder Håndbold 2 VibyhallenVibyhallen hal 2 27-25
oktober 2017
535588
01.
10:30 Århus Fremad 3. Division Damer | Pulje 3 Åstrup/Hammelev - Grenaa Annexhallen 23-10
535589
01.
12:00 ASA, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus FrederiksbjerghallerneFrederiksbjerghallen 2 15-19
535586
01.
12:15 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 CHK, Aarhus Stavtruphallen 20-16
535627
03.
20:15 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Viby IF Annexhallen 20-19
535622
05.
19:45 CHK, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 Århus Fremad Christiansbjerghallen 18-18
535591
05.
19:45 VRI, Risskov 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM BellevuehallerneBellevuehallen A 26-25
535624
08.
15:55 Hammel GF 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Hammel IdrætscenterHammel Idrætscenter Arena 17-20
535625
08.
16:50 Odder Håndbold 2 3. Division Damer | Pulje 3 VRI, Risskov Spektrum OdderSpektrum Odder hal 1 16-34
535602
10.
19:15 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 Odder Håndbold 2 Haslehallen 26-23
535582
12.
18:50 Hammel GF 3. Division Damer | Pulje 3 VRI, Risskov Hammel IdrætscenterHammel Idrætscenter Arena 19-23
535623
12.
20:15 Åstrup/Hammelev - Grenaa 3. Division Damer | Pulje 3 Hadsten Håndbold 2 Åstruphallen 21-25
535601
21.
13:30 Viby IF 3. Division Damer | Pulje 3 ASA, Århus Vibyhallen 14-25
535603
22.
13:50 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 VRI, Risskov Annexhallen 22-24
535626
24.
19:15 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 ASA, Århus Haslehallen 21-17
535600
24.
19:45 CHK, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 Hammel GF Christiansbjerghallen 25-24
535598
26.
20:15 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 Åstrup/Hammelev - Grenaa Stavtruphallen 24-8
535609
28.
14:30 VRI, Risskov 3. Division Damer | Pulje 3 Hadsten Håndbold 2 BellevuehallerneBellevuehallen A 27-17
535607
29.
12:30 ASA, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF FrederiksbjerghallerneFrederiksbjerghallen 2 19-22
535608
29.
13:30 Odder Håndbold 2 3. Division Damer | Pulje 3 CHK, Aarhus Spektrum OdderSpektrum Odder hal 1 21-21
535604
29.
13:40 Århus Fremad 3. Division Damer | Pulje 3 Viby IF Annexhallen 21-19
535605
29.
15:00 Åstrup/Hammelev - Grenaa 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Åstruphallen 16-33
535606
29.
15:40 Hammel GF 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Hammel IdrætscenterHammel Idrætscenter Arena 22-31
november 2017
535611
02.
19:40 CHK, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 Åstrup/Hammelev - Grenaa Christiansbjerghallen 26-15
535615
03.
17:45 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Annexhallen 25-24
535613
05.
12:00 ASA, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Odder Håndbold 2 FrederiksbjerghallerneFrederiksbjerghallen 2 27-16
535614
05.
13:30 Viby IF 3. Division Damer | Pulje 3 VRI, Risskov Vibyhallen 14-18
535612
05.
15:50 Hammel GF 3. Division Damer | Pulje 3 Århus Fremad Hammel IdrætscenterHammel Idrætscenter Arena 12-24
535610
05.
15:50 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 Hadsten Håndbold 2 Stavtruphallen 17-18
535587
09.
19:45 Hadsten Håndbold 2 3. Division Damer | Pulje 3 Hammel GF Vestjysk Bank Arena, HadstenVestjysk Bank Arena, Hadsten 1 17-23
535617
12.
12:40 Århus Fremad 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Annexhallen 13-13
535618
12.
15:00 Åstrup/Hammelev - Grenaa 3. Division Damer | Pulje 3 Hammel GF Åstruphallen 19-18
535619
12.
15:05 Odder Håndbold 2 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Spektrum OdderSpektrum Odder hal 1 21-26
535621
12.
15:50 VRI, Risskov 3. Division Damer | Pulje 3 ASA, Århus BellevuehallerneBellevuehallen A 24-21
535633
17.
19:10 VRI, Risskov 3. Division Damer | Pulje 3 CHK, Aarhus BellevuehallerneBellevuehallen A 33-15
535632
18.
13:00 Viby IF 3. Division Damer | Pulje 3 Åstrup/Hammelev - Grenaa Vibyhallen 34-17
535629
18.
14:40 Hadsten Håndbold 2 3. Division Damer | Pulje 3 Odder Håndbold 2 Vestjysk Bank Arena, HadstenVestjysk Bank Arena, Hadsten 1 16-15
535630
19.
11:20 Århus Fremad 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Annexhallen 14-19
535631
19.
12:10 ASA, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Hammel GF FrederiksbjerghallerneFrederiksbjerghallen 2 21-15
535628
19.
14:25 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Stavtruphallen 27-26
535616
22.
20:45 Hadsten Håndbold 2 3. Division Damer | Pulje 3 CHK, Aarhus Vestjysk Bank Arena, HadstenVestjysk Bank Arena, Hadsten 1 30-21
535597
24.
18:00 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Århus Fremad Vejlby-Risskov HallerneVejlby-Risskov Hallen 1 26-26
535596
25.
12:15 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 Hadsten Håndbold 2 Haslehallen 23-15
535592
25.
13:00 CHK, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 ASA, Århus Christiansbjerghallen 21-31
535593
26.
15:00 Åstrup/Hammelev - Grenaa 3. Division Damer | Pulje 3 VRI, Risskov Åstruphallen 14-31
535594
26.
15:55 Hammel GF 3. Division Damer | Pulje 3 Viby IF Hammel IdrætscenterHammel Idrætscenter Arena 21-23
535595
26.
16:50 Odder Håndbold 2 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Spektrum OdderSpektrum Odder hal 1 22-21
535638
30.
20:15 Viby IF 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Vibyhallen 29-12
december 2017
535637
03.
12:00 ASA, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Hadsten Håndbold 2 FrederiksbjerghallerneFrederiksbjerghallen 2 32-23
535634
03.
13:15 CHK, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Christiansbjerghallen 28-33
535636
03.
15:30 Hammel GF 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Hammel IdrætscenterHammel Idrætscenter Arena 14-30
535639
03.
16:00 VRI, Risskov 3. Division Damer | Pulje 3 Århus Fremad BellevuehallerneBellevuehallen A 26-11
535620
05.
19:14 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 Viby IF Haslehallen 29-29
535599
07.
19:45 Hadsten Håndbold 2 3. Division Damer | Pulje 3 Århus Fremad Vestjysk Bank Arena, HadstenVestjysk Bank Arena, Hadsten 1 23-28
535644
09.
12:15 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 CHK, Aarhus Haslehallen 28-23
535642
10.
11:20 Århus Fremad 3. Division Damer | Pulje 3 ASA, Århus Annexhallen 23-13
535640
10.
12:10 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 VRI, Risskov Stavtruphallen 14-26
535645
10.
13:20 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Åstrup/Hammelev - Grenaa Annexhallen 32-21
535641
10.
16:00 Hadsten Håndbold 2 3. Division Damer | Pulje 3 Viby IF Vestjysk Bank Arena, HadstenVestjysk Bank Arena, Hadsten 1 17-20
535643
10.
16:50 Odder Håndbold 2 3. Division Damer | Pulje 3 Hammel GF Spektrum OdderSpektrum Odder hal 1 16-17
januar 2018
535647
07.
15:00 Åstrup/Hammelev - Grenaa 3. Division Damer | Pulje 3 Århus Fremad Åstruphallen 17-30
535648
07.
15:30 Hammel GF 3. Division Damer | Pulje 3 Hadsten Håndbold 2 Hammel IdrætscenterHammel Idrætscenter Arena 25-21
535646
09.
19:45 CHK, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Christiansbjerghallen 22-20
535649
09.
20:00 Odder Håndbold 2 3. Division Damer | Pulje 3 Viby IF Spektrum OdderSpektrum Odder hal 2 27-30
535635
11.
20:15 Åstrup/Hammelev - Grenaa 3. Division Damer | Pulje 3 Odder Håndbold 2 Åstruphallen 25-21
535656
13.
13:30 Viby IF 3. Division Damer | Pulje 3 Hammel GF Vibyhallen 22-20
535652
14.
12:00 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 Odder Håndbold 2 Stavtruphallen 30-17
535657
14.
12:20 VRI, Risskov 3. Division Damer | Pulje 3 Åstrup/Hammelev - Grenaa BellevuehallerneBellevuehallen A 33-12
535655
14.
13:00 ASA, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 CHK, Aarhus FrederiksbjerghallerneFrederiksbjerghallen 2 27-23
535654
14.
14:30 Århus Fremad 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Annexhallen 24-22
535653
14.
16:45 Hadsten Håndbold 2 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Vestjysk Bank Arena, HadstenVestjysk Bank Arena, Hadsten 1 19-25
535661
18.
19:00 ASA, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Viby IF FrederiksbjerghallerneFrederiksbjerghallen 2 29-22
535659
18.
20:10 Åstrup/Hammelev - Grenaa 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Åstruphallen 18-31
535663
20.
13:10 VRI, Risskov 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus BellevuehallerneBellevuehallen A 23-23
535658
21.
10:30 Århus Fremad 3. Division Damer | Pulje 3 Hadsten Håndbold 2 Annexhallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
535660
25.
18:45 Hammel GF 3. Division Damer | Pulje 3 CHK, Aarhus Hammel IdrætscenterHammel Idrætscenter Arena 26-22
535665
25.
19:30 Hadsten Håndbold 2 3. Division Damer | Pulje 3 VRI, Risskov Vestjysk Bank Arena, HadstenVestjysk Bank Arena, Hadsten 1 15-33
535669
28.
12:00 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Hammel GF Annexhallen 20-20
535664
28.
13:05 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 ASA, Århus Stavtruphallen 16-21
535667
28.
13:30 Viby IF 3. Division Damer | Pulje 3 Århus Fremad Vibyhallen 19-28
535668
30.
19:15 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 Åstrup/Hammelev - Grenaa Haslehallen 29-19
februar 2018
535651
02.
18:15 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 ASA, Århus Annexhallen 23-24
535670
03.
15:30 Hadsten Håndbold 2 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Vestjysk Bank Arena, HadstenVestjysk Bank Arena, Hadsten 1 20-20
535671
04.
10:00 Århus Fremad 3. Division Damer | Pulje 3 Hammel GF Annexhallen 22-16
535673
04.
15:05 Odder Håndbold 2 3. Division Damer | Pulje 3 ASA, Århus Spektrum OdderSpektrum Odder hal 1 27-38
535662
06.
18:15 Odder Håndbold 2 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Spektrum OdderSpektrum Odder hal 1 29-33
535672
06.
18:45 Åstrup/Hammelev - Grenaa 3. Division Damer | Pulje 3 CHK, Aarhus Åstruphallen 23-23
535675
08.
19:45 VRI, Risskov 3. Division Damer | Pulje 3 Viby IF BellevuehallerneBellevuehallen A 21-17
535666
20.
21:10 CHK, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 Odder Håndbold 2 Christiansbjerghallen 37-25
535677
24.
10:50 CHK, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 Hadsten Håndbold 2 Christiansbjerghallen 32-23
535679
25.
12:10 ASA, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 VRI, Risskov FrederiksbjerghallerneFrederiksbjerghallen 2 17-26
535680
25.
13:30 Viby IF 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Vibyhallen 13-26
535678
25.
15:15 Hammel GF 3. Division Damer | Pulje 3 Åstrup/Hammelev - Grenaa Hammel IdrætscenterHammel Idrætscenter 2 25-14
535681
25.
15:40 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Odder Håndbold 2 Annexhallen 33-20
535676
25.
16:45 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 Århus Fremad Stavtruphallen 15-14
marts 2018
535674
01.
20:45 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Haslehallen 32-18
535693
03.
13:10 VRI, Risskov 3. Division Damer | Pulje 3 Odder Håndbold 2 BellevuehallerneBellevuehallen A 34-15
535692
03.
13:30 Viby IF 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Vibyhallen 24-19
535689
03.
14:55 Hadsten Håndbold 2 3. Division Damer | Pulje 3 Åstrup/Hammelev - Grenaa Vestjysk Bank Arena, HadstenVestjysk Bank Arena, Hadsten 1 28-19
535691
04.
12:40 ASA, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM FrederiksbjerghallerneFrederiksbjerghallen 2 16-24
535690
04.
14:30 Århus Fremad 3. Division Damer | Pulje 3 CHK, Aarhus Annexhallen 18-24
535688
04.
14:40 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 Hammel GF Stavtruphallen 13-12
535682
10.
10:50 CHK, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 VRI, Risskov Christiansbjerghallen 17-31
535686
10.
13:25 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 Århus Fremad Haslehallen 27-21
535687
11.
12:40 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Annexhallen 18-19
535683
11.
15:00 Åstrup/Hammelev - Grenaa 3. Division Damer | Pulje 3 Viby IF Åstruphallen 18-21
535685
11.
15:00 Odder Håndbold 2 3. Division Damer | Pulje 3 Hadsten Håndbold 2 Spektrum OdderSpektrum Odder hal 1 20-23
535684
11.
15:30 Hammel GF 3. Division Damer | Pulje 3 ASA, Århus Hammel IdrætscenterHammel Idrætscenter Arena 26-15
535694
15.
20:15 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 Viby IF Stavtruphallen 21-19
535696
16.
19:30 Århus Fremad 3. Division Damer | Pulje 3 VRI, Risskov Annexhallen 18-19
535698
17.
12:15 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 Hammel GF Haslehallen 22-22
535697
17.
15:15 Odder Håndbold 2 3. Division Damer | Pulje 3 Åstrup/Hammelev - Grenaa Spektrum OdderSpektrum Odder hal 1 33-20
535699
18.
12:30 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 CHK, Aarhus Annexhallen 15-21
535695
20.
19:40 Hadsten Håndbold 2 3. Division Damer | Pulje 3 ASA, Århus Østervangshallen 22-26
535710
20.
20:15 Viby IF 3. Division Damer | Pulje 3 CHK, Aarhus Vibyhallen 35-30
535707
24.
14:40 Hadsten Håndbold 2 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Vestjysk Bank Arena, HadstenVestjysk Bank Arena, Hadsten 1 17-23
535708
25.
10:00 Århus Fremad 3. Division Damer | Pulje 3 Odder Håndbold 2 Annexhallen 25-27
535711
25.
12:15 VRI, Risskov 3. Division Damer | Pulje 3 Hammel GF BellevuehallerneBellevuehallen A 28-19
535706
25.
15:10 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Stavtruphallen 23-29
april 2018
535709
05.
19:00 ASA, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Åstrup/Hammelev - Grenaa FrederiksbjerghallerneFrederiksbjerghallen 2 35-17
535650
05.
20:45 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 VRI, Risskov Haslehallen 25-28
535704
07.
13:30 Viby IF 3. Division Damer | Pulje 3 Hadsten Håndbold 2 Vibyhallen 24-19
535705
07.
14:40 VRI, Risskov 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF BellevuehallerneBellevuehallen A 21-25
535703
08.
12:00 ASA, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Århus Fremad FrederiksbjerghallerneFrederiksbjerghallen 2 22-17
535700
08.
13:00 CHK, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Christiansbjerghallen 23-26
535701
08.
15:00 Åstrup/Hammelev - Grenaa 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Åstruphallen 20-42
535702
08.
15:00 Hammel GF 3. Division Damer | Pulje 3 Odder Håndbold 2 Hammel IdrætscenterHammel Idrætscenter Arena 30-27

Vælg forbund

Luk